• Facebook
  • Sosyal Medyada Fettahoğlu Grup
Göze Tarım

Temelleri 20.yüzyılda atılan ama gücünü 21.Yüzyıla taşıyan Göze Tarım’ın miladi 1953 yılına dek uzanıyor. Fettahoğlu Şirketler grubunun üyesi olan Göze Tarım ‘Doğadan Sofranıza’ anlayışıyla üreticiden tüketiciye uzanan süreci etkin bir şekilde yöneterek sofralarda sağlıklı besinlerin sunulmasını sağlamaktadır.

Bir aile şirketi olan Göze Tarım kurulduğu günden beri dürüstlüğünden ödün vermeyen, en büyük sermayenin insan olduğunu düşünen, bu doğrultuda insana yatırım yapan geleneksel ticareti ve güveni günümüze taşımıştır. Türkiye’nin sanayileşme hamlesi içinde yer alarak ülkemizle beraber büyümüştür.

Artık günümüzde kalıplara sığmayan küresel ekonomide yerini alan Göze Tarım dünya hububat sektörüne yön veren firmalar arasına katılmıştır. Kurumsal yapı, rasyonellik, güven, doğruluk ilkelerinde etkinlik sağlanmıştır.
Yarattığı katma değerlerle Türkiye’nin en büyük tarım firmaları arasında yer almıştır. Başarılarının kanıtı olarak ise ‘’İSO 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’’ 2012 sıralamasında 456. sıraya yerleşmiştir.

Bir aile şirketi olan Fettahoğlu Grup’a bağlı Göze Tarım; doğruluğu, dürüstlüğü, kaliteyi ve doğallığı esas alır. Göze ailesi; çalışanlarından ortaklarına, üreticilerinden tüketicilerine bugüne kadar bu değerlere bağlı kalmış ve kalmaya da devam edecektir.
İnsan sağlığını en ön planda tutup, gerçekleşen inovasyonları ve son teknolojiyi takip ederek, üretimini el değemeden gerçekleştirir. Bu sebeple “Doğadan Sofranıza” sloganıyla tüketicisinin karşısına çıkar.
 

www.gozetarim.com.tr

 


Rakamlarla Göze Tarım


 

Alt Çizgi